21 Mart 2017’nin NBA Tahminleri

Yine kısır bir bültenle daha merhaba. Bugün de dün olduğu gibi sadece basketbol tahminleri üzerinden çalışacağız. Günüm maçlarını seçerken 3/3 yapmanızı sağlayacak şekilde davranacağız. Fakat 4. tahminimiz risk almak isteyenlerin ekleyeceği bir tahmin olacak. Umarım bugün de güzel bir vurgun yapacağız.

02:00 # Charlotte – Atlanta

Plumlee ve Sessions’tan yoksun şekilde sahaya çıkacak olan ev sahibi Charlotte, Time Warner Cable Arena’da iyi bir performans ortaya koymak istiyor. Doğu Konferansı’nda mücadele eden iki takım arasında oynanacak olan karşılaşmada çok değişik sonuçlar bekliyorum.

Atlanta art arda 3 mağlubiyet yaşadıktan sonra toparlanma sürecine gireceğini düşündüğüm Atlanta, Play-Off turlarında kalmayı kafasına koymuş bir kere. Bu yüzden Charlotte karşısında galibiyet alacağını düşünüyorum.

02:30 # Boston Celtics – Washington Wizards

Doğu Konferansı’nda mücadele eden iki takım üst sıralar için kıyasıya yarışıyor. Şu an için 2. sırada bulunan Boston Celtics, 3 maçlık galibiyet serisini devam ettirmek istiyor. Son olarak dün gece Brooklyn Nets deplasmanından galibiyet ile ayrılan ekip, evinde daha baskın bir durum sergiliyor. Washington Wizards ise çok karışık bir görünüm sergiliyor. Kimi zaman 2-3 maçlık galibiyet serisi alırken kimi zaman ise mağlubiyetler ile şaşkına dönüyor. Bu maçta favori ve kazanacağını düşündüğümüz taraf ev sahibi.

03:00 # Houston – Denver

Chandler ve Gallinari gibi eksikleri bulunan Denver, Houston deplasmanına gidiyor. Bu gece Türkiye saati ile 3’te başlayacak olan mücadele için en mantıklı tahmin ev sahibinin galibiyeti yönünde olur. Denver art arda oynadığı maçlar ile yorgun duruma geldi sakatlık, eksik sorunları var. Bu konuda Houston biraz daha iyi sinyaller veriyor.

21 Mart 2017’nin NBA Tahminleri” hakkında 1 yorum

  1. NBA tahminlerinizi takip ediyorum son zamanlarda. Tuttuklarını gördüm. Daha sık paylaşım yaparsanız iyi olur, bu platformu oluşturan herkesin elleri dert görmesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir