23 Mart 2017 Asya Dünya Kupası Kuponu

ASYA: Dünya Kupası elemelerinde üçüncü etap maçları bugün oynanıyor. Günün önemli maçlarından sizlere güzel bir kupon yaratmak istedik. Tek yapmanız gereken aşağıda yapmış olduğumuz tahminlerden yola çıkarak bütçenize uygun kombine kupon oluşturmak. Umarım bol kazançlı bir gün bizi bekler. 23 Mart’a özel maç yorumlarımız karşınızda. 

Çin – Güney Kore

A Grubu’nun sonuncusu konumunda bulunan Çin, toparlanmak istese  de bir yandan da ümitlerini yitirmiş durumda. Güney Kore ise şu an ikinci sırada olmasına rağmen kafasına ilk sırayı koymuş durumda. İran’ın liderliğinde giden grupta önemli bir mücadele sayılabilir. Türkiye saatine göre 14.35’te başlayacak mücadelede favori taraf kuşkusuz Güney Kore.

Suriye – Özbekistan

Tarafsız sahada oynanacak olan ASYA Dünya Kupası elemeleri mücadelesinde Suriye ile Özbekistan karşı karşıya geliyor. Ev sahibi olma avantajına sahip olmadığından dolayı 1-0 geride başlayacak olan Suriye, A Grubu’nda ilk 3’e girmek hatta liderliğe kadar yükselmek istiyor. Bunun için öncelikle Özbekistan’ı mağlup etmesi gerek. Fakat bu da yeterli olmayacaktır. Elemelerin grup aşamasından geçmek için bu maçtan 3  puan alması gerekiyor. 5 maçta sadece 1 gol atabilen ekibin en önemli özelliği gol yememek. Sadece 2 gol yemiş durumda. Bu yüzden 2,5 ALT seçeneği en mantıklısı olacak.

Tayland – Suudi Arabistan

B Grubu’nda bulunan Tayland ile Suudi Arabistan karşı karşıya gelecek. Ev sahibi takım grubun sonuncusu iken deplasman takımı ise 10 puan ile lider durumda. Suudi Arabistan’ın liderliğinde giden grupta birinciliği kaybetmemesi için bu maçı kesinlikle kazanması gerek. İlk 3’teki puanların birbirine yakın olmasından dolayı her an her şey değişebilir. Tahminimiz MS2, hatta Handikaplı şekilde oynanabilir.

23 Mart 2017 Asya Dünya Kupası Kuponu” hakkında 1 yorum

  1. Ben genelde Avrupa kupalarında oynuyorum, Ancak verdiğiniz kuponu takip ettim. Asya takımlarında da oynanabilecek potansiyel var, oranlar da güzel oluyor aslında. Biraz da Asya’ya yöneleceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir