24 Mart 2017 Günün Maçları ve Tahminleri

Bu hafta milli maç arasından dolayı liglerde herhangi bir mücadele olmayacak. Türkiye’nin de dahil olduğu Dünya Kupası eleme mücadelelerinde bugün 9 karşılaşma var. 24 Mart 2016 günün maçları ve bu maçların tahminleri detaylı bir şekilde karşınıza olacak. 

Türkiye – Finlandiya

I Grubu’nda mücadele veren millilerimiz 4 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik alarak bizi hayal kırıklığına uğratsa da hala ümitlere sahibiz. Hırvatistan ve Ukrayna gibi önemli takımların bulunduğu gruptan çıkmak için ilk ikiye girmek gerekiyor. Milli takım bu durumdan dolayı Finlandiya karşısında mutlak galibiyet ile ayrılmalı. Maçın Türkiye’de oynanacağı da düşünüldüğünde 3 puana yakın taraf A Milli Takımımız olacaktır.

Deplasman ekibi Finlandiya, 4 maçta galibiyet elde edemedi ve 3 mağlubiyet aldı. Attığı 3 gole karşılık kalesinde 6 gol gören Finlandiyalılar bu maçta favori olmayan taraf.

2,5 ÜST ve MUTLAK MS1 oynanabilir.

İspanya – İsrail

G Grubu’nun lideri konumunda olan İspanya, oynadığı 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik alarak 10 puan topladı. Bugün ise grubun 3. sırasındaki İsrail’i evinde konuk edecek. Şu ana kadar kalesinde sadece 1 gol gören ve 4 maçta 15 gol atma başarısı elde eden İspanyollar, İsrail karşısında rahat bir galibiyet alacak gibi duruyor. Fakat burada üstüne durulması gereken kısım maçın handikaplı bitip bitmemesi.

İspanya, daha önceki maçlarda olduğu gibi maçı handikaplı şekilde kazanacaktır ve mücadele 2,5 ÜST şeklinde bitecektir.

Kosova – İzlanda

Türkiye ile aynı grupta olan iki takım karşı karşıya geliyor. Beklentisi ve ümidii olmayan Kosova evinde İzlanda’yı ağırlayacak. Grubun 3. sü konumunda bulunan İzlanda, Türkiye’nin yerini kapmasından korktuğu için maça ciddi şekilde hazırlandı. Deplasmanda olsa da maçtan galip ayrılacağını düşünüyorum.

MS2 denenebilir.

 

24 Mart 2017 Günün Maçları ve Tahminleri” hakkında 1 yorum

  1. Türkiye gruba iyi başlamamış olsa dahi Finlandiya karşısında çok iyi bir performans sergiledi. Özellikle son dakikalarda dahi oyunu bırakmadı ve mutlak galibiyet için ter döktü. Gruptan çıkacağına inanıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir