26 Nisan İngiltere Premier Lig Tahminleri

Dün yapmış olduğumuz tahminlerde güzel bir başarı yakaladık. Bu başarıyı bugün de devam ettirmek istiyoruz. İngiltere Premier Lig’te oynanacak olan mücadeleleri ince eleyip sık dokuyarak kupon oluşturduk. Garanti kazanç üzerine kurulu bir sistem ile çalıştığımız için ortalam 7-8 misli çıktı. Oynayıp oynamamak size kalmış. Dilerseniz kendi kuponunuza ekleme olarak da kullanabilirsiniz.

Arsenal – Leicester

21:45’te başlayacak olan maç iki taraf için de büyük önem arz ediyor. Arsenal bir üstündeki rakibiyle 3 maçlık eksiğe sahip. Yani bu 3 maçtan çıkaracağı 9 puan ile 3.’lüğe kadar yükselebilir. Bu konuda ilk engel ise Leicester olacak. Bu engel için günlerdir hazırlanan İngiliz takımı sonuca ulaşacak gibi duruyor. 3 önemli eksiğinin yanı sıra Ospina’nın da hafif sakat olması işin rengini değiştirse de aynı sorunlar Leicester’da da var. Avrupa’ya gitmek veya şampiyonluk gibi bir umudu olmadığı için sadece yerini korumak ve birkaç basamak yükselmek isteyecek olan Leicester, Arsenal’i durduramayacaktır. Handikap MS1 şeklinde tahmin yapabilirsiniz.

Middlesbrough – Sunderland

Son iki sırayı paylaşan Middlesbrough ve Sunderland, bir ümit kümeden çıkmayı amaçlıyor. Fakat bunun için çok geç olabilir. Her ne kadar önünde 7-8 hafta olsa da şu ana kadar sadece 4 ile 5 galibiyet alan bu iki takımın işi çok zor. 2,5 ALT şeklinde biteceğine inandığım maçta ayrıca MS0 da denilebilir.

Crystal Palace – Tottenham

Şampiyonluk iddiasını sürdüren Tottenham, ligte en son mağlubiyetini 11 Şubat’ta aldı. Chelsea ile arasında sadece 4 puan fark olan İngiliz ekibinin, önündeki kolay lokmaları geçip puan kaybını engelleyeceğini düşünüyorum. Eksiklerde ciddi bir durum gözükmüyor. Deplasmanda olmaları 1-0 geriden başlamalarına neden olacaktır fakat üstesinden gelecek bir takım Tottenham. MS2 banko tahminimiz.

26 Nisan İngiltere Premier Lig Tahminleri” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir