27 Mart Bugünkü Maçlar ve Oranları

Bültenin en kısır olduğu günlerden birisi hiç kuşkusuz 27 Mart Pazartesi günü. Milli maç arasından dolayı ertelenen ligler ve milli maçların bugün fazla oynanmayacak olmasından dolayı şu an için bültende 4 maç görüyoruz. Biz de sizlere günün maçlarını, oranları, maç saatleri ve tavsiye tahminleri sunmaya karar verdik. 

Türkiye – Moldova

Bugünün en önemli mücadelesi olsa da aslında bilindik milli takım hazırlık maçı. A Millilerimiz boş gününü bir hazırlık mücadelesi ile değerlendirmek istedi ve bugün saat 19:15’te Moldova ile karşı karşıya gelecek. Ev sahibine 1.20 ‘lik bir oran verilmiş durumda. Deplasmanın kazanma ihtimali ise 8.00 olarak belirlendi. Türkiye ile Moldova arasındaki mücadelede beraberlik 4.00 orana sahip.

Hollanda (U21) – Avusturya (U21)

Gençlerde bugün 3 maç oynanacak, bunların ilki Hollanda ile Avusturya arasında. U21 takımlarının karşı karşıya geleceği bu mücadelede favori taraf kıl payıyla Hollanda oldu. 2.10’a 2.40’lık oran ile açılan bahiste beraberlik için 3.20 belirlendi.

Danimarka (U21) – İngiltere (U21)

En son İspanya karşısında 3-1’lik skorla mağlup olan Danimarka, 2 maçtır galibiyet yüzü görmeyen İngiltere’yi evinde konuk edecek. Hazırlık mücadelesi kapsamında oynanacak maçta ev sahibi favori taraf konumunda. Oranlar ise 1.90 – 3.20 – 2.80 olarak yayınlandı.

İtalya (U21) – İspanya (U21)

En son 2013 yılında karşı karşıya gelen iki takım, bir hazırlık maçında mücadele edecek. Aralarında oynanan son iki mücadelede İspanya iki farklı skorlar ile sahadan galip ayrıldı. Ev sahibi bu sefer durumu değiştirmek ve galibiyet almak istiyor. Mücadelenin galibiyet oranları şu şekilde: 3.05 – 3.10 – 1.80

27 Mart Bugünkü Maçlar ve Oranları” hakkında 1 yorum

  1. Moldova maçı çok iyiydi, iyi pozisyonlar yakaladık. Skor da çok güzeldi ancak daha farklı bir sonuç alabilirdik. Oran düşük ama çok para yatıran kazanacaktır, zaten akıllı davranan yatırmıştır diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir