29 Mart Güney Amerika Dünya Kupası Maçları

Dünya Kupası’nın Avrupa ayağındaki mücadeleler bugün tamamlandı. Sıra 29 Mart gününün Güney Amerika maçlarına geldi. Liglerin birkaç gün daha olmayacağını düşündüğümüzde en iyi maçların Güney Amerika Dünya Kupası mücadeleleri olduğu görülmektedir. Günün maçları‘na hemen bakalım.

Ekvador – Kolombiya

Grup mücadelelerinde 4. ve 5. sırada bulunan iki takım karşı karşıya geliyor. Sıralamanın kaderini derinden etkileyecek bu mücadelede iki takımın da daha üst sıralara çıkma ihtimali bulunuyor. 20 puan ile 5. sırada bulunan ev sahibi, şu ana kadar 23 gol atıp kalesinde 18 gol gördü.

En son Paraguay karşısında yenilgi yüzü gören ve bu yüzden 3 puan isteğinde bulunan Ekvador’un Kolombiya’yı yenmek için elinden geleni yapacaktır. Aralarında sadece 1 puan farkın bulunmasından dolayı maça gücünü koyacaktır. Tahminimiz MS1 yönünde.

Şili – Venezuela

Grubun son sırasında bulunan Venezuela, şansını kaybetmiş durumda. Son 5 mücadeleye girildiği Dünya Kupası Güney Amerika gruplarında şansı bulunmayan deplasman ekibinin Şili karşısında şansı bulunmuyor. 6. sırada bulunan Şili, üst sıralara çıkmak ve özellikle Ekvador – Kolombiya çekişmesi ile sıralama atlamak için bu maça elinden geleni yapacak ve büyük ihtimal handikaplı şekilde maçı kazanacaktır. Tahminimiz MS1 veya Handikaplı 1 şeklindedir.

Brezilya – Paraguay

Bulunduğu grupta liderliği götüren ve 30 puan ile rakiplerine fark yaratmış olan Brezilya’nın şu ana kadar sadece 1 mağlubiyeti bulunuyor. 13 mücadelede 9 galibiyet ve 3 beraberlik alan Brezilya’nın Paraguay karşısında mücadeleyi kesinlikle kazanacağını düşünüyoruz. MS1 veya Handikaplı 1 şeklinde tahminde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir