7 Nisan 2017 Günün NBA Maçları

Uzun zamandan beri NBA mücadeleleri hakkında tahminlerde bulunmuyorduk. Günün son başlığını gece oynayacak olan mücadelelere sakladık. 7 Nisan 2017 Günün NBA Maçları‘na detaylı şekilde analiz yaptık ve sonunda güzel oranlar yakaladık. Şimdiden maçlarımıza oynayacaklara bol kazançlar dileriz.

Indiana Pacers – Milwaukee Bucks

Gece 2’de başlayacak olan mücadelede Doğu konferansından iki takım karşı karşıya gelecek. Indiana Pacers, Playoff’lara kalmak için en azından bir basamak daha yükselmek zorunda. Milwaukee ise şu an için 5. sırada bulunuyor. Sıralamada yükselme gibi bir şansı bulunmayan ekibin öncelikli amacı sıralamasını korumak olacak. Kıyasıya geçecek olan mücadelede tahminimiz ev sahibinin maçı kazanması yönünde.

Orlando Magic – Brooklyn Nets

Doğu konferansının son iki sırasında yer alan iki takım bugün karşılaşacak. Son 3 maçında galibiyet elde ederek iyi bir galibiyet serisi elde eden Brooklyn, son şanslarını deniyor. Orlando Magic ise uzun zamandan beri galibiyet hasreti çekiyor. Deplasman ekibinde 3 önemli oyuncunun eksikliği bulunurken, Orlando Magic 1 oyuncudan eksik şekilde sahaya çıkacak. MS yönünde tahminimiz.

Philadelphia 76ers – Chicago Bulls

Doğu yakasında 7. sırada yer alan Chicago Bulls bir ara güzel bir galibiyet serisi yakalasa da sonradan bunu devam ettiremedi. En son dün gece New York Knicks ile karşılaşan ve maçtan mağlup ayrılan ekip tekrardan galibiyet almak ve en azından sıralamasını korumak için savaşacaktır. Philadelphia ise 13. sırada ve ilk 8’e girme şansı oldukça az. MS2 şeklinde tahmininizi yapabilirsiniz.

7 Nisan 2017 Günün NBA Maçları” hakkında 1 yorum

  1. Orlando maçı beni çok şaşırttı, diğer iki karşılaşma için zaten aynı şeyleri düşünüyordum o yüzden çok fazla şaşkınlık yaşamadım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir