Biz Kimiz?

Türkiye’nin en çok kazandırma yüzdesi olan servisi GunlukMac.com, her geçen gün ziyaretçi sayısını ve kalitesini artırmaya devam ediyor. Sadece yüzdelerle oynamak istemeyen ayrıca aktif takipçilerine daha fazlasını vermek isteyen sitemizi sizlere tanıtmak istiyoruz.

Ekip Arkadaşlarımız

Birkaç kişiyle bu işin olmayacağını bilen yönetimimiz, en iyi çözümleri üretmek üzere alanında en iyi analistleri toplamıştır. Neredeyse her lig için farklı analistlerimiz bulunuyor ve bunlar günün maçlarını bir araya getirerek sizlere sunuyor. Sadece yorumcularla da sınırlı değil bu iş. Yazılım, içerik üretimi ve reklam&pazarlama için çaba harcayan ayrıca çalışanlarımız bulunmaktadır.

Ziyaretçilerimizden tek isteğimiz, bizim emeklerimizin farkına varıp bizi daha büyük kitlelere ulaştırma konusunda yardımcı olmalarıdır. Çevrenize, arkadaşlarınıza bizden bahsettiğiniz takdirde kısa sürede büyür ve daha fazla imkanları size sunar.

Çalışma Stratejimiz

Öncelikle bültendeki tüm maçlar üstün körü analiz edilerek günün maçları tespit edilir. Ardından bu maçlar üzerine yoğunlaşılır. Her mücadele için ortalama 1-2 saatlik bir mesai süreci bulunuyor. Seçilen karşılaşmalar için yapılan analizler sonucunda bir eleme turu daha yapılır ve ortaya son maçlar kalır. Böylece içeriklerimiz size direkt olarak ulaşır.

İpuçları konusunda ise internet üzerinde araştırmalar ve deneyimlerden yola çıkarak en iyi anlatımlar size aktarılır. Mantık, içerik yöneticilerimize iletilir ve onların dili ile yazım ve imla kurallarına en uygun şekilde içerikler oluşturulur.

Şikayetleriniz ve Önerileriniz

Müşteri memnuniyetini bir anda ziyaretçi memnuniyeti haline getiren, hem ücretsiz hizmet sunarken hem de şikayetleriniz ve önerilerinizi önemseyen servisimize yapacağınız başvurular itina ile değerlendirilmektedir. Gelen şikayetler sonucunda mantıklı olanlar işleme alınır. Önerileriniz ise ilgili departmanlara iletilir ve onlardan bu konuda dönüş beklenir. Böylece sistemimiz her geçen gün daha da gelişir ve kullanışlı hale gelir. Bize ulaşmak için konularımıza yorum yapmanız, destek@gunlukmac.com adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.