Günün Maçlarının Yayınlanacağı Kanallar Neler?

Her gün bültende yüzlerce yeni maç olmaktadır. Kimileri ülkelerin alt liglerindeki takımların mücadeleleri olduğu için genelde yayınlandığı kanal olmaz veya yerel kanallar olduğu için uyduda bulamayız. Fakat normal düzeydeki mücadeleleri nerede izleyebileceğimiz konusunda sizlere detaylı bilgi vermeyi düşünüyoruz. Böylece günün maçlarına anında ulaşabileceksiniz.

Spor Toto Süper Lig

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımların yer aldığı futbol ligimizin maçları uzun zamandan beri ücretli olarak yayınlanmaktadır. Digiturk bünyesinde faaliyet gösteren LİG TV, uzun zamandan beri bu konuda faaliyet gösteriyor. BeIN tarafından satın alındıktan sonra ismi değişen bu kanal artık BeINSports ismi ile yayın hayatına devam ediyor. Önümüzdeki seneler için de ihaleyi kazanan kanal, tüm süper lig maçlarını yayınlamaktadır. Sistemin sağladığı özellik sayesinde ister aylık veya yıllık olarak isterseniz de maç başına satın alma işlemi yapabiliyorsunuz.

PTT 1. Lig

Süper Lig’in bir alt ligi olan ve ülkemizde takip edilen PTT 1. Lig, birkaç yıldan beri TRT tarafından yayınlanmaktadır. Kimi zaman TRT Spor kimi zaman ise TRT 1 kanalında yayınına devam eden bu lig ülkemizde ücretsiz olarak izlenen ligler arasında yer almaktadır. Siz de dilediğiniz zaman bültendeki mücadeleyi, maç saati geldiğinde buradan izleyebilirsiniz.

Ziraat Türkiye Kupası

Ülkemizdeki hemen hemen tüm liglerde performans gösteren takımların katıldığı Ziraat Türkiye Kupası, ATV tarafından yayınlanmaktadır. Final mücadeleleri ana kanal olan ATV’de, grup mücadeleleri ise genellikle A Spor veya A Haber kanallarından yayınlanmaktadır. PTT 1. Lig’inde olduğu gibi günün maçları bu kanaldan ücretsiz olarak izleniyor.

Şampiyonlar Ligi

Avrupa mücadelesi olarak görülen ve Avrupa’nın tüm ülkelerinden katılmacıların bulunduğu, henüz ülkemizden bir temsilcimizin şampiyonluğa ulaşmadığı bu turnuva şu an yapılan anlaşmalar çerçevesinde TRT ve Tivibu’dan yayınlanıyor. 2016 – 2017 sezonu itibari ile şu an için bu turnuvada hiçbir temsilcimiz bulunmasa da büyük mücadeleleri belirttiğimiz kanaldan izleyebilirsiniz.

Avrupa Ligi

Şampiyonlar Ligi’nin bir alt basamağı olan ve Galatasaray’ın 2000’li yıllarda kazandığı bu kupa, yine TRT 1 veya Tivibu’da yayınlanmaktadır. Avrupa’da bizi temsil eden Beşiktaş, şu an için çeyrek finale kadar yükseldi ve bu basamakta Lyon ile karşı karşıya gelecek. Şimdiden Beşiktaş’a başarılar diler, ülkemize Avrupa kupasını getirmesini temenni ederiz.

Diğer Ligler

  • İngiltere Premier Ligi (BeINSport)
  • İtalya Serie A (BeINSport)
  • İspanya La Liga (BeINSport)

Günün Maçlarının Yayınlanacağı Kanallar Neler?” hakkında 2 yorum

  1. Maçların şifreli kanallarda yayınlanmasından nefret ediyorum. Şurada iki keyifli saat geçireceğiz ödemediğimiz para kalmıyor. Para ödememize rağmen hala reklam koyuyor olmaları da cabası

    1. Bein geldi mertlik bozuldu diyorlar. Tamam Avrupa’nın sevilen kanallarından biri olmuş kendileri ama tek maç için 40 lira verdim geçen Galatasaray – Fenerbahçe maçında. Soygun gibi bir fiyat, derbi de olsa 40 çok fazla bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir