Galatasaray – Fenerbahçe Maçı Analizi ve Yorumları

Uzun süredir beklediğimiz Türkiye’nin en büyük derbisi olan Galatasaray – Fenerbahçe derbisi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yani 23 Nisan’da oynanacak. İlk maçı evinde 2-0 geçen Fenerbahçe, üst sıralara çıkmak ve yerini korumak için galibiyet parolası ile oynayacak. İlk maçta Lens’in eksikliğine rağmen galibiyete ulaşan sarı lacivertli kulüp bu sefer nasıl bir performans gösterecek? (daha&helliip;)

7 Nisan 2017 Günün NBA Maçları

Uzun zamandan beri NBA mücadeleleri hakkında tahminlerde bulunmuyorduk. Günün son başlığını gece oynayacak olan mücadelelere sakladık. 7 Nisan 2017 Günün NBA Maçları‘na detaylı şekilde analiz yaptık ve sonunda güzel oranlar yakaladık. Şimdiden maçlarımıza oynayacaklara bol kazançlar dileriz. (daha&helliip;)

21 Mart 2017’nin NBA Tahminleri

Yine kısır bir bültenle daha merhaba. Bugün de dün olduğu gibi sadece basketbol tahminleri üzerinden çalışacağız. Günüm maçlarını seçerken 3/3 yapmanızı sağlayacak şekilde davranacağız. Fakat 4. tahminimiz risk almak isteyenlerin ekleyeceği bir tahmin olacak. Umarım bugün de güzel bir vurgun yapacağız. (daha&helliip;)

17 Mart 2017 Banko Tahminleri

Uzun bir aradan sonra kazandıran banko tahminlerimiz ile karşınızdayız. Gunlukmac.com olarak hem garanti hem de yüksek oranlara sahip maçları sizlere sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. 17 Mart 2017 için özel tahminler hazırladık ve bunları sizlere sunmak istiyoruz. Gelelim karşılaşmalara… (daha&helliip;)