28 Nisan 2017 Günün İddaa Tahminleri

Dün sizler için sunduğumuz tahminlerde güzel bir tutturma oranı yakaladık. Bu olumlu durumu devam ettirmek için 28 Nisan 2017 için sabahtan bu yana analizler yapıyoruz. Bültende seçebileceğimiz çok fazla maç olmadığından dolayı elimizdekiler ile yetinmek zorunda kaldık. Sonuç olarak işinize yarayacak, kuponunuzda bulunabilme potansiyeline sahip tahminler çıktı. İnceleyelim… (daha&helliip;)

27 Nisan Günün Garanti Tahminleri

Ayın sonuna yaklaşırken temiz bir vurgun yapmaya ne dersiniz? Gunlukmac.com olarak 27 Nisan için harika bir kupon hazırladık. İster banko tahminleri oynayın isterseniz sürprizleri, isterseniz de ikisini bir arada değerlendirin. Tamamen size kalmış bir durum. Bugün için 3 adet İspanya ligi mücadelesine değineceğiz.  (daha&helliip;)

Manchester City – Manchester United Derbisi

Geçtiğimiz hafta sonu Galatasaray – Fenerbahçe ve Real Madrid – Barcelona maçlarını geride bırakmıştık. Bugün de oldukça önemli bir derbiyle karşınızdayız. Günün diğer maçlarına da el vereceğimiz 27 Nisan için Manchester derbisi için özel bir parantez açma gereği duyduk. İki takım arasında oynanacak mücadele hakkında tüm detayları yazarak bir sonuca ulaşmaya çalışacağız. (daha&helliip;)

26 Nisan İngiltere Premier Lig Tahminleri

Dün yapmış olduğumuz tahminlerde güzel bir başarı yakaladık. Bu başarıyı bugün de devam ettirmek istiyoruz. İngiltere Premier Lig’te oynanacak olan mücadeleleri ince eleyip sık dokuyarak kupon oluşturduk. Garanti kazanç üzerine kurulu bir sistem ile çalıştığımız için ortalam 7-8 misli çıktı. Oynayıp oynamamak size kalmış. Dilerseniz kendi kuponunuza ekleme olarak da kullanabilirsiniz. (daha&helliip;)