Reklam & İletişim

Son zamanlarda maillerimize gelen ve yorumlara gelen bildirimlerden yola çıkarak Reklam & İletişim konusunda en iyi çözümleri üretmeyi düşündük. Eğer bize reklam vermek istiyorsanız birçok alternatif seçenek ile karşınızdayız.

Banner Reklam

Sitemizde reklama minimum derecede yer vermeye çalışıyoruz. Servisimizin her yerinde her başlığında müşteri ve ziyaretçi memnuniyetini esas aldığımızı belirttiğimiz için bunun en büyük kanıtlarından birisi de reklamdır.

Banner reklam konusunda oldukça dikkatli olmaktayız. Gelen her talebi, fiyatlar karşılansa bile kabul etmemekteyiz. Bu yüzden öncelikle aşağıdaki formu doldurup bize destek@gunlukmac.com üzerinden mail atmanız gerekmektedir.

Mail Adresiniz

Sektörünüz

Reklam Verme Nedeniniz?

Reklam Süreniz

Bildirim Reklamı

Mobil uygulamamız ve masaüstü sürümümüz için binlerce kişiye ulaşabilme imkanımız bulunmaktadır. Firmanız ve ürünleriniz için bize başvurabilir ve kullanıcılarımıza direkt olarak bildirim gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı ve Link Reklamı

Google üzerinde üst sıralarda yer almak için tanıtım yazısı ve link reklamı alınmaktadır. Bizim farkımız ise sadece Google için değil direkt olarak ziyaretçi almanız için de katkı sağlamaktadır. Örneğin aldığımız tanıtım yazılarına yüzlerce tıklama olmaktadır.

İLETİŞİM

Biz Kimiz? isimli başlığımızda da belirttiğimiz üzere bize birçok yerden iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz ise mail adresimizdir. destek@gunlukmac.com adresine göndereceğiniz e-postalar anında işleme alınmaktadır. 7/24 işlem yaptığımız maillerde önceliğimiz ise yaşanılan sorunları çözmektir. Ardından önerileriniz dikkate alınmaktadır ve en son olarak da reklam talepleriniz değerlendirilir.

Ayrıca açtığımız tüm içeriklere yorum olarak bildirimde bulunabilirsiniz. Her yorum incelendikten sonra onaylanıyor. Böylece yazmış olduklarınız direkt olarak bize ulaşıyor.