ŞOK! Dortmund Otobüsü Yakınında Patlama!!!

Analiz ekibimiz Dortmund ile Monaco arasında oynanacak olan mücadele hakkında analizi yaparken flaş şekilde bir olay yaşandı. Borussia Dortmund‘u taşıyan otobüsün hemen yanında bir patlama oldu. Şu an konu ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor fakat bir oyuncunun yaralandığı belirtildi. Detaylara geçelim…

Günün Maçları‘nı anı anına sizlerle paylaşan ekibimize flaş haber düştü. Dortmund kafilesini taşıyan otobüsün hemen yanında bir bombalı saldırı meydana geldi. Otobüsün içinde bulunan oyunculardan Marc Bartra’nın yaralandığı fakat yarasının ciddi olmadığı belirtildi. Bölgede güvenlik önlemleri alan polis ekibi hızlı bir şekilde olay hakkında delil topluyor.

Bu süreçte gündemde olan durum ise yarın oynanacak olan Borussia Dortmund – Monaco maçının iptal edilip edilmeyeceği yönünde. Bu konuda Canlı Skor sayfaları maçın şimdiden iptal edildiğini belirtti. Fakat net bilgi gece saatlerinde gelecek.

Polis araştırma sonucunda olayın terör saldırısı mı yoksa farklı bir konudan mı kaynaklandığı konusunu tespit edecek fakat şu an için net bir bilgi yok. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız!

ŞOK! Dortmund Otobüsü Yakınında Patlama!!!” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir